Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Контейнери для зберігання люмінісцентних ламп

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Контейнер для зберігання люмінесцентних ламп

Для забезпечення гарного освітлення на виробництві використовуються люмінесцентні лампи. Для їх зберігання, транспортування та утилізації після виходу з експлуатації необхідно використовувати спеціальне обладнання. Для цих цілей застосовуються контейнери для зберігання та утилізації люмінесцентних ламп. З їхньою допомогою забезпечується безпечна ізоляція відпрацьованих освітлювальних приладів. Такі контейнери мають спеціальні захисні властивості, які не дозволяють поширюватися небезпечним речовинам, що містяться в лампах.
Компанія "ТАРГЕТГРУП" пропонує контейнери для утилізації люмінесцентних ламп сучасного зразка. Вони є захисним обладнанням, в якому можна безпечно транспортувати відпрацьовані лампи замість їх утилізації. У нас ви можете замовити різні моделі, що відрізняються між собою за місткістю.

Конструктивні особливості

Лампи люмінесцентного типу містять ртуть та інші шкідливі речовини, які відносяться до першого класу небезпеки. Тому важливо з місця їх демонтажу та у місце їх утилізації здійснити перевезення у спеціально обладнаному виробі. Це особливо важливо для виробничих підприємств та медичних установ, де підтримується високий рівень безпеки.
Для відпрацьованих колб створюється міцний сталевий каркас, який оберігає їх від вібрації та випадкових ударів. Колби, які будуть усередині, будуть захищені від:
•    вологи;
•    різких перепадів температур;
•    ударів;
•    інших зовнішніх впливів.
Для того, щоб лампи зі скла не розбилися, внутрішня частина стінок контейнера обшивається щільним поролоновим матеріалом. Габаритні розміри контейнерів дозволяють укладати лампи у вертикальному положенні для зручності перенесення контейнера. Він оснащується спеціальною ручкою. Якщо необхідно мати справу з розбитою лампою, то її потрібно поміщати в контейнери, які мають підвищену герметичність.
Зовні металева основа контейнерів для утилізації ламп люмінесцентних обробляється полімерною порошковою фарбою. Вона захищає вироби від вологи та корозійних процесів, а також забезпечує естетичний зовнішній вигляд.

Основні переваги

Серед головних переваг контейнерів для зберігання люмінесцентних ламп слід зазначити:
•    конструкція має герметичний корпус, який не має щілин;
•    міцність сталевого корпусу забезпечує захист від впливу зовнішніх факторів;
•    контейнери мають достатню місткість, щоб переносити в них велику кількість відпрацьованих освітлювальних елементів;
•    верхня кришка контейнера замикається для того, щоб сторонні особи не могли дістати вміст.

Переваги покупки у нас

За допомогою наших контейнерів ви можете ефективно вирішити проблему утилізації люмінесцентних ламп на виробництві. Наші моделі контейнерів виконані таким чином, щоб зручно транспортувати колби різних розмірів. Завдяки надійному металевому корпусу такі вироби стають довговічними та повністю безпечними. Вироби мають зручні ручки для транспортування. Бокси також мають внутрішні ущільнювачі, які забезпечують герметичність, щоб не допустити випаровування летких речовин. Зручне транспортування боксу забезпечується за рахунок рівномірного розподілу його ваги.
Купуючи контейнери для зберігання та утилізації люмінесцентних ламп у компанії «ТАРГЕТГРУП», ви підвищуєте рівень безпеки на виробництві. Для покупців ми гарантуємо:
продаж сертифікованої продукції найвищої якості;
•    доступну вартість;
•    широкий асортимент;
•    зручні способи оплати;
•    доставку по всій країні.
У нас можна придбати продукцію за ціною виробника. Якщо у вас виникли питання, ви можете зателефонувати нам за консультаціями.

Для оптових покупців пропонуємо наступні знижки:

1. від 25 да 49 тис. грн 3%
2. від 50 до 99 тис. грн 5%
3. від 100 тис. грн спеціальні умови оплати
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору