Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Банківські сейфи 2-8 класу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Сейфи 5 класу захисту

Комплектація фінансової установки спеціальними банківськими сейфами є базовою вимогою функціонування, оскільки дозволяє гарантувати ефективне та надійне зберігання цінних речей, грошей, документів. Зламостійкий, вогнетривкий банківський сейф GRIFFON забезпечує банк, приватне домоволодіння високим рівнем захищеності завдяки комплектації надійною замковою системою, захисним шаром з фортифікованого бетону.

Зламостійкі сейфи Griffon 5 серія

Банківські сейфи CL 2-8 класу абсолютно нічим не відрізняються від обладнання, яке використовується в українських та європейських банківських установах. Такі моделі мають аналогічний клас захисту, при цьому габарити можуть відрізнятися від спеціалізованих тайників. Банківський сейф, виготовлений відомим брендом Гріффон, ідеально підходить для встановлення  в приватному будинку, міській квартирі. 

Банківські сейфи GRIFFON відрізняюиься багаторівневим захистом від вогню, злому, а також надійністю та прийнятною ціною. Обладнання може використовуватися для збереження:

 • великих грошових сум;

 • важливих документів;

 • матеріальних цінностей певного розміру.

Зазвичай, банківські сейфи 3 класу та інших категорій, запропоновані на даній сторінці нашого інтернет-магазину, використовуються в обмінних пунктах, ломбардах, офісах та приватних житлових приміщеннях. Сейфи 5 класу мають значну вагу, що важливо враховувати під час вибору місця їх розміщення, підбору способу доставки. 

Які класи належать до банківських сейфів

Банківський сейф практично нічим не відрізняється від рівномірного сховища, яке встановлюється у фінансових установах. Обладнання представлене ідентичним класом захисту від злому, багаторівневою стійкістю від вогню, що дозволяє в міських квартирах та приватних будинках надійно захистити матеріальні цінності від можливої крадіжки чи пошкодження внаслідок пожежі.

Банківські сейфи представлені наступними різновидами по класам зломостійкості:

Обладнання 2 класу. Для їх виготовлення використовують сталь з товщиною у 2 см та дуже міцний армований бетон. Вага сейфу 2 класу досягає 600 кг. Фізична сила різноманітні інструменти малоефективні в процесі його розкриття.

Банківські сейфи 3 класу захисту. Пристрій складається із дуже складних технічних компонентів. Ідеально підходить 3 клас для встановлення в банку, оскільки представлений високим рівнем стійкості до злому — розкрити сховище дуже складно. Купити сейф 3 класу за прийнятною ціною можна в нашому магазині з доставкою по Україні.

Сховище 4 класу. Для виготовлення таких моделей використовують складні технології та механізми, надійний армований бетон, сплав сталі з високою протиударною системою.

Обладнання 5 класу захисту. Це надійні та нерозкриваючі сховища, які виготовляються за особливим замовленням у відповідності з технологіями виробництва. Ідеально підходить сейф 5 класу для розміщення в банках, офісах з обертом великих сум грошей.

Сейф 6 класу. Для їх виготовлення використовують броньовані листи, оснащені арматурою та дуже стійкими матеріалами для облаштування захисного шару, що робить їх більш надійними від обладнання 5 рівня.

Сховища 7 класу. Наявність маркування «7» говорить про максимальний захист від злому, яка забезпечена збільшеною товщиною стінок обладнання. До сейфів 7 класу пред'являються підвищені вимоги по рівню безпеки, вогнестійкості та зломостійкості.

Сховища 8 класу захисту. Сейфи з маркуванням «8» відповідають досить жорстким вимогам, тому гарантують надійне зберігання матеріальних цінностей в житлових та нежитлових приміщеннях.  

Стійкі до злому сейфи 3, 8 та інших класів стійкості можна купити за прийнятною ціною в ТаргетГруп. Такий сейф банківський зламостійкий стане гарантією безпеки для Ваших цінностей. Сейфи 5 класу захисту від злому доставляємо в Київ та інші міста України.

Особливості та характеристики сейфа

Сертифіковані сейфи високого класу відрізняється високими технічними характеристиками. Наприклад:

 • відповідність до високих європейських стандартів;

 • вогнестійкість;

 • стійкість до злому з використанням різних інструментів;

 • використання надійних матеріалів для виготовлення захисного слою та замків підвищеної секретності. 

Для забезпечення виского рівня надійності виробник використав сертифіковані сейфові замки, чотирьохсторонні ригельні системи з антизрізами та дуже потіжними обертаючими ригелями, а також спеціальним захистом від фізичного впливу на замкову систему. Обладнання має достатньо товсті трьохслойні сінки — 100 мм армованого бетону.

Стійкий до злому сейф 5 класу в ТаргетГруп

Купити банківський сейф GRIFFON найвищої якості за прийнятною ціною можна в нашому магазині. ТаргетГруп пропонує вражаюче різноманіття обладнання, які стане надійним захистом Ваших матеріальних цінностей. В каталозі інтернет-магазину зібрані різні моделі тайників, котрі відрізняються класом захисту, строком стійкості до пожежі. 

Переваги ТаргетГруп:

 • вражаючий вибір зломостійких сейфів для банку, офісу, приватного домоволодіння;

 • професійні консультації з вибору моделі;

 • навчання по використовуванню обладнання;

 • гарантії якості на всі сертифіковані сховища.

Купити банківський сейф в нашому магазині можна з доставкою по Києву та іншим містам України надійною поштовою службою. Продажі банківських сейфів виконуємо після повної діагностики виробу, що підтверджує їх високу якість.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору