Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Стелажі для бочок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Для зберігання бочок різного обсягу використовують спеціальні види устаткування. Одними з найзручніших є стелажі для бочок, які можуть мати декілька рівнів і бути призначеними для зберігання ємностей об'ємом від 60 до 200 л. Актуальність використання таких виробів відзначена для виробничих підприємств, які займаються виготовленням паливно-мастильних речовин. Компанія ТАРГЕТГРУП пропонує різноманітний асортимент меблів та обладнання для виробництва та торгівлі, серед якого ви можете побачити стелажі для бочок. Вся наша продукція сертифікована і має високу якість. Вона відповідає державним стандартам безпеки та екологічності експлуатації, тому ви можете з повною впевненістю використовувати такі меблі для оснащення власних підприємств та складів.

Особливості конструкції

Найбільш зручно вести складування бочок у горизонтальному положенні, тому стелажі відрізняється особливими вимогами до конструкції. Остання включає такі елементи:
•    Рама, виготовлена зі стійок та траверс.
•    Спеціальні опори для бочки, які розміщуються на кожному рівні.
•    Піддон, розташований у нижній частині конструкції.
Всі елементи виготовляються із металу, що забезпечує максимальну надійність конструкції. Між собою кріплення горизонтальних та вертикальних профілів та балок здійснюється за допомогою спеціальних кріплень. В результаті конструкція одержує високу жорсткість і здатна протистояти навантаженням при зберіганні важких ємностей.
Металеві елементи обробляються за допомогою спеціального порошкового матеріалу, який утворює полімерний міцний захисний шар. Таким чином, метал отримує стійкість до впливу вологи, а також на поверхні шару фарби не утворюються подряпини, потертості, сколи тощо. Колір виробу зберігається протягом усього терміну експлуатації, тому що матеріал стійкий до вигоряння під впливом ультрафіолету.

Купити обладнання для зберігання бочок з доставкою у Києві та по Україні

Ми пропонуємо як обладнання як у збиранні, так і будь-яку необхідну додаткову комплектацію. Стелажі відрізняються модульною конструкцією та можуть входити в єдину систему певних розмірів. Ми готові надати вам моделі необхідної конфігурації, виготовивши їх за короткий термін. Замовити вироби ви зможете з доставкою до будь-якого міста України. Наша ціна від виробника дозволить вам найвигідніше придбати все необхідне обладнання.

Для оптових покупців пропонуємо наступні знижки:

1. від 25 да 49 тис. грн 3%
2. від 50 до 99 тис. грн 5%
3. від 100 тис. грн спеціальні умови оплати
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору