Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Стільці лабораторні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Для використання в лабораторних умовах потрібні спеціальні меблі. Крім шаф, столів та тумб важливо використовувати спеціальні стільці. Однак такі вироби не можна купити у звичайному меблевому магазині. Лабораторні стільці мають особливі вимоги до своєї конструкції та відрізняються від аналогічних офісних стільців функціональністю. Компанія ТАРГЕТГРУП пропонує широкий асортимент спеціалізованих меблів. Стільці, які Ви можете бачити в нашому каталозі, відповідають специфіці лабораторної діяльності. Вони можуть використовуватися для установ, які займаються дослідженнями та медициною.

Вимоги до стільців у лабораторії

Перш за все, такі вироби повинні мати оббивку, що миється, і бути виготовленими з відповідних матеріалів, які не схильні до руйнівного впливу вологи. У лабораторії можуть проводитись різні дослідження, пов'язані з речовинами, які мають особливу хімічну реакцію. Тому потрібно використовувати зносостійкі матеріали, які не повинні бути піддані цьому впливу.
Для забезпечення відповідності санітарно-гігієнічним вимогам слід використовувати меблі, що задовольняють вимоги, але не накопичують пил і не виділяють будь-яких речовин у навколишнє середовище. Ряд матеріалів тут є неприйнятним. Наприклад, неприпустимо використовувати ворсисті оббивки. Має можливість обробляти меблі за допомогою засобів дезінфекції.
Вся продукція ТАРГЕТГРУП сертифікована та відповідає вимогам безпеки та санітарії. Це підтверджується шляхом проведення професійної експертизи.

Переваги лабораторних стільців

•    Підвищена міцність і здатність витримувати механічні навантаження.
•    Відсутність швів, у яких могли б накопичуватися забруднення.
•    Можливість регулювання висоти нахилу спинки, поворотного механізму.
•    Конструкція виконана таким чином, щоб не здійснювати електричний струм.
•    У більшості випадків моделі оснащуються коліщатками для зручності переміщення вздовж робочого столу.
•    Низька вага полегшує переміщення та збільшує рівень комфорту експлуатації.

Купити лабораторні стільці

У нашій компанії ви зможете замовити стільці для лабораторії за ціною від виробника з доставкою у Києві та Україні. Ми швидко збираємо товар і виконуємо відправлення, щоб ви могли найближчим часом розпочати експлуатацію необхідних меблів. Якщо у вас є питання, ви можете звертатися до нашого менеджера за телефоном, вказаним на сайті.

Для оптових покупців пропонуємо наступні знижки:

1. від 25 да 49 тис. грн 3%
2. від 50 до 99 тис. грн 5%
3. від 100 тис. грн спеціальні умови оплати
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору