Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Штабилери гідравлічні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Одним із найбільш економічних та зручних у використанні видів складської техніки є гідравлічні штабелери. Це ручне обладнання, у якого піднімання вил здійснюється за рахунок використання гідравлічного підйомника. Моделі призначені для транспортування вантажів на невелику відстань. На відміну від електричного штабелера це обладнання має значно низьку вантажопідйомність, а тому найчастіше воно використовується на невеликих складах або в тих місцях, де необхідно транспортувати вантажі невеликої ваги. У продаж надходять гідравлічні штабелери, які мають підвищену надійність, практичність і довговічність при експлуатації.

Компанія «ТАРГЕТГРУП» постачає на український ринок складське обладнання. У нашому асортименті можна вибрати гідравлічні штабелери різної модифікації. Ми реалізуємо виключно сертифіковану продукцію, яка має широку функціональність і високі експлуатаційні параметри. Для покупців ми готові запропонувати вигідні умови купівлі та забезпечити доставку обладнання до будь-якого міста країни.

Основні особливості

Гідравлічні штабелери мають просту і надійну конструкцію. Для їх використання немає потреби спеціально навчати персонал. Кожен співробітник легко розбереться, як керувати технікою. Всі моделі мають підвищену маневреність і здатні ефективно переміщати вантажі в рамках приміщення, які акуратно складені на піддони. Однак необхідно врахувати той факт, що зручність використання ручних штабелерів залежить від рівня підлоги. Адже для обслуговування значних вантажопотоків потрібно, щоб підлога була максимально рівною.

Підняття вантажу за допомогою гідравлічного штабелера здійснюється за допомогою накачування ручки. Також у конструкції передбачені педалі та система ножного скидання. Дана особливість дає можливість зручно експлуатувати техніку у вузьких та стиснених проходах. Модель оснащається системою опорних коліс та підвилочними роликами.

Гідравлічні штабелери оснащуються щоглою для підйому вантажів на висоту. Вони оснащуються підйомними ланцюгами для плавного ходу вил. При цьому забезпечується висока безпека підйому вантажів, оскільки вони не впадуть навіть при розриві одного ланцюга.

Колеса штабелера виготовляються із поліуретану. Це надійний і довговічний матеріал, який має властивості до амортизації, і не залишає на підлозі слідів від коліс. Колісні опори з такого матеріалу мають високу стійкість до зносу і проколів.

Гідравлічний штабелер має високу маневреність і маленький радіус повороту. Це дозволяє експлуатувати обладнання в умовах обмеженого простору. Їхній радіус повороту знаходиться в межах до 1,3 м. За рахунок цього обладнання можна використовувати не тільки на складі, а й у вантажному відсіку автомобіля.

У гідравлічних штабелерах насамперед потребують склади, які за одну зміну здійснюють перевезення до 70 піддонів. Як правило, вибираються моделі з вантажопідйомністю в межах 1-1,5 тонн, які здатні піднімати вантажі на стелажі до 3 м. Швидкість пересування візків знаходиться в межах 2 км/год. За рахунок такого низького показника їх краще використовувати для переміщення вантажів на короткі дистанції. Пересування обладнання з вантажем чи без нього здійснюється вручну. Щоб підвищити безпеку роботи, експлуатувати обладнання необхідно дуже акуратно і плавно регулювати швидкість підйому та спуску вантажу.

Серед основних переваг цього обладнання необхідно виділити:

 • проста конструкція;
 • надійний гідравлічний вузол;
 • висока ефективність під час роботи у вузьких проходах;
 • оптимальна вантажопідйомність для перевезення невеликих вантажів;
 • простота ремонту;
 • легкість у керуванні;
 • можливість експлуатації у кузові автомобіля.

Якщо ви хочете полегшити ручну працю у складському приміщенні, тоді вам необхідно звернути увагу на гідравлічні штабелери. Компанія «ТАРГЕТГРУП» готова поставити на ваше виробництво дане обладнання у необхідній кількості. На нашому складі знаходиться велика кількість одиниць даної техніки, що дозволяє задовольнити будь-який попит. Ми пропонуємо доступні ціни та гарантуємо високу якість продукції. Серед переваг нашої компанії слід зазначити:

 • реалізуємо сертифікований товар;
 • доступна ціна на всі одиниці техніки;
 • швидка доставка по Києву та Україні;
 • вигідні умови співробітництва;
 • пропонуємо зручні способи оплати;
 • консультуємо з будь-яких питань.

Бажаєте оснастити складське приміщення технікою високої якості за доступною вартістю, тоді ви можете звертатися до нашої компанії у зручний для вас час. Для замовлення вам необхідно зателефонувати до нашого менеджера або залишити заявку на сайті, вказавши місто доставки та спосіб оплати.

Особливості використання та характеристики складської техніки
Тип складської техніки Основне призначення вантажопідйомність висота підйому
Складські навантажувачі газові чи електричні для швидкого завантаження/розвантаження автотранспорту до 4500 кг до 4 м
Штабилери переважно, для ручної обробки вантажів на стелажах до 2500 кг до 5,2 м
Річтраки для обробки вантажів на стелажах в складських комплексах до 2500 кг до 12,6 м
Візки електричні для переміщення вантажів по територіїї складу за допомогою електроприводу до 3 т до 200 мм
Візки гідравлічні для переміщення вантажів по територіїї складу до 3 т до 200 мм
Столи підйомні для облаштування робочих місць та переміщення невеликих вантажів в виробничих цехах до 1,2 т до 1,2 м
Платформені візки для переміщення вантажів по території підприємства чи складу до 500 кг без підйому
Візки сітчасті для переміщення вантажів по території підприємства чи складу до 500 кг без підйому
Сітчасті контейнери для переміщення вантажів по території підприємства чи складу до 500 кг без підйому

 

FAQ

1. Де можна використовувати гідравлічні штабелери?

Даний вид обладнання добре підходить для невеликих складів, які мають стелажі розміщені близько один до одного. Це оптимальний варіант для складів, де за зміну потрібно перевозити близько 50-70 піддонів.

2. Чим гідравлічний штабелер відрізняється від самохідних моделей?

На відміну від самохідних штабелерів, гідравлічні моделі необхідно перевозити вручну за спеціальну ручку. Це збільшує термін виконання логістичної задачі. Однак варто відзначити, що коштує це обладнання дешевше.

3. За рахунок чого гідравлічні штабелери зручно використовувати у вузьких проходах?

Необхідно відзначити, що обладнання має компактні розміри, а радіус повороту техніки становить лише 1,3 м. Це дозволяє легко розгортати обладнання в рамках обмеженого простору.

4. Основні переваги гідравлічних штабелерів?

Моделі мають компактні розміри, високу маневреність, невеликий радіус повороту, надійну і просту конструкцію, зручність в управлінні.

5. Як оформити покупку?

Для замовлення вам необхідно зателефонувати до нашого менеджера та уточнити у нього всі деталі з доставки та оплати. Ви також можете залишити заявку на сайті і ми передзвонимо вам найближчим часом.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору