Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Стелажі Міні рек

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Стелаж є зручним предметом меблів, які дозволяють розміщувати велику кількість речей, використовуючи вертикальне зберігання. Завдяки цьому значно економиться вільне місце у приміщенні. Збережені предмети можна класифікувати і до них завжди є доступ до глядачів. Одними з найпопулярніших є стелажі Міні рек. Вони відрізняються високою стійкістю та міцністю, легко монтуються та при необхідності розбираються. Компанія ТАРГЕТГРУП пропонує широкий асортимент металевих меблів власного виробництва для задоволення потреб наших покупців. У нас ви можете замовити вироби необхідної конфігурації та у будь-якій кількості.

Особливості стелажів Міні рек

Конструкція даних стелажів є вертикальними стійками, на яких закріплені горизонтальні і діагональні напрямні. Усі кріплення здійснюються за допомогою болтів.
Також в конструкцію входять траверси та полиці, які можуть бути виконані з:
•    суцільного металевого листа;
•    сітки;
•    ДСП.


Варіант виконання вибирається залежно від особливостей експлуатації стелажу. Однак, слід пам'ятати, що дерев'яні полиці непридатні для приміщень з підвищеним рівнем вологості.
Використання стелажів дозволяє розміщувати на кожній полиці від 350 до 2900 кг залежно від особливостей конструкції. Навантаження на раму може становити 1500–5000 кг. Така можливість дозволяє використовувати обладнання на складах для зберігання важкої продукції у торгівлі, логістиці, виробництві, СТО та гаражах. Не виключається експлуатація даних виробів у побуті.
Стелажі надійно встановлюються на підлозі, тому на складі допускається використання спеціальної вантажної техніки. Так кріплення на підлозі передбачені анкери. Однак, незважаючи на високу надійність, не слід використовувати дане обладнання як щаблі.
Полімерно-порошкове покриття металу забезпечує захист від вологи і, отже, від корозії. Плюс до всього завдяки високій міцності утворений шар стійкий до подряпин потертостей сколів та інших можливих пошкоджень механічного типу.

Купити стелажі Міні рек з доставкою в Україні

Звертаючись до нашої компанії, ви можете замовити товари необхідної конфігурації за ціною від виробника та з доставкою до Києва чи будь-якого іншого міста. Ми забезпечуємо швидке виконання замовлення індивідуальні та умови для кожного покупця. Вся представлена продукція сертифікована та постачається з гарантією якості. Якщо ви хочете дізнатися вартість певного розміру та особливості виготовлення, або купити продукцію, представлену в каталозі, звертайтесь до нашого менеджера в будь-який зручний час.

Для оптових покупців пропонуємо наступні знижки:

1. від 25 да 49 тис. грн 3%
2. від 50 до 99 тис. грн 5%
3. від 100 тис. грн спеціальні умови оплати
Вгору