Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Мийки виробничі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Мийки виробничі

Мийки виробничі з нержавіючої сталі дозволяють вирішити питання брудного посуду/інвентарю на харчовому, хімічному виробництві, на ринках, супермаркетах та у медичних установах. Мийні ванни для промислового використання можна підібрати такого розміру, щоб швидко та ефективно переробляти багато продукції – розморожувати та чистити овочі, фрукти, м'ясо та рибу, мити посуд, інструменти, лабораторні пробірки та деталі на СТО.

Виробнича мийка – зона чистоти та гігієни

Наявність мийки є обов'язковою умовою відкриття закусочної та ресторану. Без неї неможливо працювати в кондитерському цеху, пекарні, продуктовому магазині.
Виробничі ванни мають стандартну висоту 850 мм, оснащені отворами під змішувач та сифон. Можуть бути квадратними, прямокутними, трапецієподібними, круглими. На відміну від побутових, мийки виробничі:
•    мають величезні габарити;
•    можуть мати не одну, а кілька секцій;
•    мають регульовані по висоті ніжки;
•    оснащені бортиком, що перешкоджає проливанню води на підлогу.
Глибокі рукомийники та ванни з нержавіючої сталі можуть встановлюватися і на промислових підприємствах, у циклі роботи яких є необхідність мити певні деталі. Міцна та стійка до корозії, органічних кислот та слабких мінеральних кислот нержавіюча сталь довговічна та гігієнічна. Її поверхню легко мити, на ній не залишаються сліди харчових барвників. Відсутність мікротріщин та сколів не дає накопичуватися забрудненням, дозволяє легко очищати поверхню від олій та органічних відходів.

Як вибрати мийку для бізнесу

Мийки виробничі виконуються в різних конфігураціях, залежно від технологічних процесів та вимог, які висуваються до кухні, лабораторії або цеху. Вони можуть бути оснащені додатковими:
•    піддонами;
•    полицями;
•    тумбами.
Допоміжний функціонал впливає на ціну виробів, але значно підвищує зручність використання. Якщо такі елементи не потрібні, можна вибрати стандартну нержавіючу модель зі сталі марок AISI 430, AISI 201. Її ширина може становити 470, 500, 600, 630, 650, 700, 750, 800 мм, а глибина – 500, 570, 650 чи 700 мм.
При виборі мийки варто звернути увагу на цільнолиті моделі. Зварна конструкція мийок робить їх герметичними та безпечними. Завдяки якісному виконанню залишки продуктів не потрапляють у щілини та зазори, забезпечуючи чистоту та гігієну.
Для безпеки обслуговуючого персоналу мийки виробничі повинні мати оброблену підігнуту кромку, що перешкоджає травмам під час роботи. Відсутність гострих країв, здатних порізати руки, зіпсувати посуд чи інструменти, – істотна перевага мийок. Це спрощує та прискорює роботу персоналу.

«ТАРГЕТГРУП» – інноваційні технології за вигідною ціною

У нашому каталозі запропоновані виробничі мийки з висококласної нержавіючої сталі. Компанія «ТАРГЕТГРУП» – це досвідчені інженери, швидка доставка, високі стандарти та широкий асортимент якісних металевих та пластикових меблів та обладнання для промисловості, торгівлі, лабораторій і медичних установ.
Купити наші ванни можна:
•    з 1, 2 чи 3 секціями;
•    зі сталі товщиною 0,8 або 1 мм.

Переваги виробничих мийок від «ТАРГЕТГРУП»

У нас легко замовити мийки, виконані з нержавіючої сталі високої якості, гігієнічні та зручні, від топових виробників. Вони можуть встановлюватися у супермаркетах, на ринках, у закладах громадського харчування, харчоблоках, цехах пекарень та кондитерських.
Ми вибрали найкращі вироби з нержавіючої сталі, які:
•    витримують великі механічні та ударні навантаження;
•    не бояться постійної вологості та агресивних мийних засобів;
•    трохи амортизують, в них однаково безпечно мити важкі каструлі та тендітні келихи.
Вони прості у догляді, легкі, компактні, місткі та доступні за ціною.
Завдяки пластичності та податливості тонких листів нержавіючої сталі мийки виробничі можна виконати різної форми на замовлення. Якщо ви не знайшли відповідний варіант у нашому каталозі або не знаєте, як вписати мийку в наявне приміщення, зверніться до наших консультантів. Ви можете замовити вироби за індивідуальними кресленнями, що повністю відповідають вашим вимогам та побажанням.
Наша команда професіоналів рада проконсультувати та допомогти з вибором виробничих мийок, серійних та виконаних за індивідуальними замовленнями стелажів, шаф та інших виробів для зберігання та обробки продуктів. Купуючи виробничі мийки від «ТАРГЕТГРУП», можна бути впевненим у чудовій ергономіці виробів, безпеці матеріалів, наявності сертифікатів та гарантії на всі вироби.

Для оптових покупців пропонуємо наступні знижки:

1. від 25 до 49 тис. грн 3%
2. від 50 до 99 тис. грн 5%
3. від 100 тис. грн спеціальні умови оплати
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору