Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Стелажі для цигарок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Торгівля може передбачати необхідність розміщення різних типів товарів на спеціальному обладнанні. Якщо йдеться про продаж тютюнової продукції, то використовуються стелажі для цигарок. Дана конструкція передбачає всі нюанси, такі як необхідність вмістити велику кількість пачок, зручність вилучення з полиці необхідної пачки, зорова доступність для покупця, акуратний та естетичний вигляд. Як правило, сигаретні вітрини виготовляються в класичному мінімалістичному дизайні, що дозволяє вписати в загальний інтер'єр торгового залу. Компанія ТАРГЕТГРУП пропонує ергономічні та функціональні вироби для презентації товару у вигляді тютюнової продукції. У нашому каталозі можна побачити моделі сертифікованого обладнання, яке стане надійним помічником торговельної діяльності вашого підприємства.

Особливості

Дані меблі виготовляються з металу, що дозволяє забезпечити високу міцність, довговічність, зносостійкість, велике завантаження. Конструкція полиць передбачає наявність спеціальних вставок для зручності завантаження пачок та легкого доступу до них з боку покупця чи продавця.
Такі меблі дозволяють створити гарну вітрину для презентації продукції вашого бренду або мультибрендової викладки. Кількість полиць може бути будь-якою. Обмеження полягає лише у висоті задньої стінки.
Конструкція складається з опорних стійок, стінок та полиць. Можливо передбачено наявність полиць, де розташовуватимуться інші товарні позиції чи пачки в блоках.
Усі металеві елементи стелажу покриті порошковою фарбою, що утворює міцний шар та захищає метал від впливу вологи. Таким чином, вироби не схильні до корозії, а крім того, захищено від подряпин та інших дефектів, які можуть з'явитися в результаті експлуатації.

Переваги

Використання професійного обладнання дозволяє:
•    наростити продажі;
•    грамотно здійснювати викладення товару різних найменувань;
•    мати зручний доступ;
•    забезпечити зоровий доступ до товару різних брендів;
•    поєднувати стелажі з іншими конструкціями.

Купити сигаретні стелажі у Києві з доставкою

Звертаючись до нашої компанії, ви зможете придбати торгове обладнання високої якості з гарантією та вигідною ціною. Кожна позиція перевіряється перед відправкою щодо цілісності та відсутності ушкоджень. Доставка може бути виконана у будь-яке місто України. Ми надаємо безкоштовну консультацію з будь-якого питання та готові швидко зібрати на відправку необхідну вам кількість товару.

Для оптових покупців пропонуємо наступні знижки:

1. від 25 да 49 тис. грн 3%
2. від 50 до 99 тис. грн 5%
3. від 100 тис. грн спеціальні умови оплати
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору