ДОСТАВКА

Компанія Таргетгруп надає своїм клієнтам не лише якісну продукцію за оптимальними цінами, а й швидку доставку як Києвом, так і по всій території України.

З урахуванням того, що кожне замовлення індивідуальне, ціна послуг доставки розраховується виходячи з обсягу замовлення, типу продукції, бажаних термінів отримання придбаного товару, відстані, на яку здійснюється доставка, а також наявності додаткових послуг з розвантаження/занесення/встановлення.

УМОВИ І СПОСОБИ ДОСТАВКИ

У нас є такі способи доставки:

 • Самовивіз - Можливий самовивіз товару з наших складів за бажанням клієнта без додаткових сплат. Ми повідомляємо чіткі параметри вантажу та вимоги до автотранспорту, графік роботи та адресу складу, звідки можна здійснити самовивіз.
 • Нова пошта – оптові замовлення, проектні замовлення стелажного обладнання, великогабаритна продукція доставляється партнерськими транспортними компаніям до відділення Нової пошти. Замовлення обробляється протягом 1 робочого дня. Терміни доставки до відділення «Нова пошта» – 1-3 дні. Після відправлення замовлення ви отримаєте SMS із номером експрес-накладної. Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта»
 • Кур'єрська доставка Нової пошти - доставка роздрібних замовлень та замовлення невеликих габаритів здійснюється кур'єрською службою Нової пошти. Замовлення обробляється протягом 1 робочого дня. Адресна доставка замовлень здійснюється кур'єром компанії "Нова пошта" протягом 1-3 днів. Оператор контакт-центру уточнює наявність товару на ваше замовлення, погоджує з вами адресу, зручні дати доставки. В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою кур'єра. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у кур'єра та підписуючи акт прийому-передачі ви підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтесь із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернет-магазину.
 • Делівері - оптові замовлення, проектні замовлення стелажного обладнання, великогабаритна продукція доставляється партнерськими транспортними компаніям до складу Делівері. Замовлення обробляється протягом 1 робочого дня. Терміни доставки до відділення «Делівері» – 1-3 дні. Після відправлення замовлення ви отримаєте SMS із номером експрес-накладної. Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Деліверіа»
 • Адресна доставка до дверей по Україні - доставка роздрібних замовлень та замовлення невеликих габаритів. Замовлення обробляється протягом 1 робочого дня. Адресна доставка замовлень здійснюється кур'єром компаній Delivery, Нічний Експрес, Ін-Тайм, Автолюкс. протягом 1-3 днів. Оператор контакт-центру уточнює наявність товару на ваше замовлення, погоджує з вами адресу, зручні дати доставки. В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою кур'єра. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у кур'єра та підписуючи акт прийому-передачі ви підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтесь із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернет-магазину.

Вартість доставки - згідно з тарифами перевізника, середня вартість складає 1000 грн.

ОПЛАТА

Компанія Таргетгруп пропонує такі способи оплати як:

 • Безготівковий розрахунок. Оплата здійснюється за реквізитами:
ФОП Смаглій А.В.
UA433052990000026007006223003 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК", Украина, 02002, Київ, Сверстюка, д. № 23, оф.502, тел.: (044) 5993553
код ДРФО 2958810814
ИНП 2958810814,
№ свид. 581823
 • Готівковий розрахунок. Можна сплатити готівкою при самовивезенні зі складу
 • Онлайн-оплата банківською карткою. Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива лише після підтвердження платежу.

Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним способом:

При оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" потрібно вибрати "Онлайн-оплата банківською картою". Після цього Ви переадресуєте на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

 • Накладений платіж. Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення та товарного чека виключно у національній валюті. Можлива оплата як банківською карткою, так і оплата готівкою. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або кур'єра та оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтесь із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій в інтернет- магазин та компанії перевізника.

Спосіб та умови залежать від деталей конкретного замовлення та попередньо узгоджуються з нашим менеджером.

Також ми пропонуємо Вам не тільки зручні способи оплати за товар та доставку, а й взаємовигідні умови співробітництва. Окрім бонусів та знижок для постійних та гуртових клієнтів, компанія може розглянути індивідуальні способи оплати.

Компанія Таргетгруп працює з юридичними особами (комерційними чи бюджетними організаціями) та з приватними замовниками (фізичними особами). При здійсненні угоди ми надаємо всі необхідні супутні документи: оригінал рахунку, видаткові накладні, гарантійні талони, паспорти на партію, ТТН та інші документи, зазначені у договорі поставки.

ГАРАНТІЯ НА ТОВАР

Своїм клієнтам Таргетгруп пропонує лише перевірену роками продукцію від надійних виробників. Тому, крім конкурентних цін та оперативного постачання, ми надаємо офіційну гарантію та сервісне обслуговування на весь асортимент товарів. Гарантія варіюється від 6 місяців до 5 років, залежно від товару.

У паспорті товару вказано:

 • Деталі по гарантійному терміну
 • випадки, на які не поширюється гарантія
 • сертифікати якості
 • адреси сервісних центрів
 • рекомендації щодо використання та інша необхідна інформація

Протягом гарантійного терміну у разі виявлення недоліків придбаний товар підлягає безкоштовному сервісному ремонту. Гарантійний термін починається з дня продажу за наявності документів про купівлю.

Крім того, згідно із Законом України Про захист прав споживачів (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12), протягом 14 днів з дня наступного за покупкою, Ви можете здійснити повернення товару, якщо він не був у використанні, збережено цілісність упакування та всі супутні документи, видані разом із проданим товаром.

Гарантійні зобов'язання не поширюються:

 • на вироби зі слідами стороннього втручання: мимовільного ремонту з подальшим його пошкодженням; зміни конструкції, що призвело до несправності чи пошкодження;
 • на вироби з пошкодженнями, спричиненими зовнішніми факторами, які не підлягають контролю з боку виробника: перепади напруги, вплив температур та різних речовин, блискавка, пожежа, волога, недбалість; - у разі пошкодження маркування передбаченого виробником;
 • у разі використання виробу не за призначенням;
 • у разі неправильного складання, що призвело до несправності/пошкодження товару.

Гарантія конфіденційності

Компанія Таргетгруп проводить зберігання та використання наданих особистих даних згідно з чинним законодавством України щодо недоторканності особистої інформації.

Особисті дані користувачів не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуг з продажу товарів. А також компанія залишає за собою право використовувати дану інформацію з маркетинговою метою.