Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Стелажі для шин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Стелажі для шин є максимально простою конструкцією, яка не має нічого зайвого. Вони мають особливий розмір, який передбачає можливість зберігання автомобільних покришок у гаражі, на складі, в СТО тощо. Компанія ТАРГЕТГРУП реалізує сертифіковану продукцію власного виробництва та пропонує металеве обладнання для оснащення станцій технічного обслуговування та виробничих підприємств. У нас ви зможете купити будь-які металеві меблі, які необхідні для тієї чи іншої ситуації, за вигідною та доступною ціною.

Особливості конструкції

Обладнання виглядає мінімалістично і строго, що дозволяє ідеально вписати його в загальну атмосферу приміщення. Конструкція включає:
•    Чотири опорні стійки, виготовлені з металу та покриті порошковою фарбою. Даний матеріал захищає метал від впливу вологи, що міститься у воді та у повітрі, а також тривалий час зберігає початковий вид виробу завдяки стійкості до механічних пошкоджень.
•    Бічні частини стелажу можуть бути посилені за допомогою горизонтальних або діагональних розпірок для забезпечення жорсткості конструкції та збільшення можливого навантаження.
•    Залежно від кількості рівнів, виріб може мати кілька паралельно розміщених траверс.
•    Спосіб зберігання шин для авто передбачає відсутність полиць на стелажах. Однак це зовсім не впливає на міцність конструкції та зручність її експлуатації.
Крім стелажів для зберігання коліс застосовуються спеціальні стійки, що є вертикальним профільом, розміщеним на чотирьох опорах. Профіль має кілька гачків, спрямованих у різні боки, що дозволяє навішувати на конструкцію вироби, що зберігаються.

Переваги використання стелажів для шин

•    Різноманітність розмірів, можливість виготовлення меблів будь-якої конфігурації. Індивідуально можуть підбиратися висота, глибина полиць, кількість рівнів, вантажопідйомність, можливість кріплення до підлоги.
•    Висока стійкість обладнання до пошкоджень та тривалий період експлуатації, який становить кілька десятиліть.
•    Вироби можуть оброблятися за допомогою вологого прибирання, а також необхідних засобів для чищення.
•    Модульна конструкція дозволяє з'єднувати кілька одиниць меблі між собою, утворюючи єдину систему довжини. Крім того, окремі елементи даної системи можуть розміщуватися перпендикулярно один до одного.
•    Зручна конструкція та мінімальна кількість вільного простору, що займає обладнання, дозволяє розставити меблі в межах приміщення, щоб забезпечити проходження у отворах техніки у вигляді навантажувачів чи тачок.

Купити стелажі для шин з доставкою у Києві та по Україні

Якщо вам потрібні моделі представленої в каталозі конфігурації або нестандартних розмірів, звертайтеся до нашого менеджера для замовлення тієї чи іншої продукції. Складання та відправлення виконується в короткі терміни. Ми пропонуємо ціну від виробника, тому купити стелажі буде економічно вигідно. Це дозволить підвищити ергономіку та швидкість роботи на підприємстві.

Для оптових покупців пропонуємо наступні знижки:

1. від 25 да 49 тис. грн 3%
2. від 50 до 99 тис. грн 5%
3. від 100 тис. грн спеціальні умови оплати
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору