Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Річтраки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Річтраки є висотні штабелери, які відрізняються технічною можливістю піднімати піддони на велику висоту. Тому з їх допомогою можна обслуговувати стелажні системи, які мають висоту понад 6 м. Перевага річтраків полягає в тому, що вони також ефективно можуть обслуговувати нижні полиці стелажів. Конструктивні та функціональні особливості техніки дають їй можливість ефективно проходити у вузькі проходи та обслуговувати стелажі, які розміщені близько один до одного. При піднятті вантажу на більшу висоту, для нього забезпечується максимальна безпека, оскільки техніка оснащується противагами та системами захисту від перекидання.

Компанія «ТАРГЕТГРУП» пропонує для покупців інноваційну лінійку річтраків, які здатні піднімати палети з вантажем на висоту до 12 м. Ми поставляємо на ринок якісну та довговічну продукцію, яка при правильній експлуатації надійно обслуговуватиме склади протягом тривалого часу. Для замовників ми забезпечуємо вигідні умови покупки з можливістю доставки техніки до будь-якого міста. На ринок ми постачаємо моделі у різних модифікаціях, які відрізняються між собою:

 • вантажопідйомністю;
 • високою функціональністю;
 • типом приводу;
 • іншими особливостями.

Якщо ви хочете придбати сертифіковану та якісну продукцію за вигідною вартістю, звертайтесь до нас.

Основні особливості

Конструктивні та функціональні особливості річтраків дають можливість піднімати вантажі на велику висоту з їх складуванням на стелажі. Підняття вантажу забезпечується за рахунок телескопічної щогли, а розміщення на полицях стелажу здійснюється за допомогою висувної каретки.

Річтраки є надійною технікою, яка відрізняється:

 • ергономічними розмірами;
 • високою мобільністю;
 • безпекою;
 • ергономічності;
 • ресурсним двигуном;
 • тривалим терміном експлуатації.

Завдяки тому, що моделі відрізняються між собою функціями та можливостями їх можна підібрати під певний бюджет. Ми пропонуємо обладнання, яке найкраще виконуватиме поставлені перед ним завдання. У покупця є можливість підібрати техніку з підходящою вантажопідйомністю та опцією нахилу кабіни. Деякі моделі мають можливість працювати при дуже низьких температурах до -30 градусів. Таке обладнання можна використовувати у морозильних камерах.

Всі моделі без винятку мають компактні розміри, що дає можливість легко проїжджати у вузькі коридори або в дверні отвори. Кабіна оператора має:

 • ергономічний простір;
 • регульоване сидіння;
 • зручне керування.

Кабіна може виготовлятися у фіксованому положенні або бути підйомною.

Серед основних переваг річтраків необхідно відзначити:

 • підняття вантажів на висоту понад 6 м;
 • надійна та стійка конструкція;
 • високий рівень безпеки;
 • в асортименті представлено техніку з різними параметрами;
 • двигуни мають великий робочий ресурс;
 • щогла плавно піднімає вантажі.

Великою популярністю користуються електричні річтраки. Вони економно витрачають енергоресурс і при цьому не забруднюють довкілля. Їх можна використовувати у закритих приміщеннях, де відсутня система вентиляції. Для автономної роботи річтраки оснащуються тяговими акумуляторами. Для роботи обладнання можна вибрати АКБ різних видів. Інноваційними технологіями є літій-іонні батареї. Їхня особливість полягає в тому, що їх можна заряджати до необхідного рівня або заряджати. При цьому вони таким чином не вичерпуватимуть свій ресурс.

Якщо навантажувачі вилкові використовуються для перевезення великих вантажів і їх розміщення на невеликих стелажі, то річтраки здатні компактно розміщувати піддони і вантажі на верхніх полицях. Для того щоб розміщувати безпечно на верхніх полицях піддони річтраки мають трохи низьку вантажопідйомність. Моделі випускається з вантажопідйомністю в межах від 1,5 до 2,5 т. Тільки такий вантаж можна підняти на високу полицю без ризику його падіння. Щоб процес завантаження проходив максимально безпечно, техніка оснащується чутливим механізмом позиціонування вантажу. Додатково річтраки мають можливість змінювати положення палет, а також виконувати їх нахил і зсув вперед-назад. За цю функцію відповідає висувна каретка.

Компанія «ТАРГЕРТГРУП» постачає на ринок функціональні річтраки, які здатні виконувати на виробництві велику кількість завдань. Ми пропонуємо техніку, яка здатна виконувати операції у кількох режимах роботи. Деякі наші моделі мають функцію розвороту на 360 градусів за рахунок приводного колеса. Техніка має синхронізацію всіх гідросистем. Для максимальної зручності оператора є можливість налаштування крісла під особисті параметри. Правильно розроблена кабіна забезпечує максимальну оглядовість.

Наша компанія забезпечує для покупців такі можливості для замовлення:

 • зручні способи оплати;
 • швидке оформлення покупки;
 • доставка по Києву та Україні;
 • широкий вибір продукції;
 • консультації та допомогу при виборі.

Якщо ви хочете замовити оптимальне складське обладнання вам потрібно чітко знати, чим річтраки відрізняються від штабелерів та вилкових навантажувачів. Якщо у вас виникли питання з цього приводу, ви можете дзвонити нам за консультаціями.

Особливості використання та характеристики складської техніки
Тип складської техніки Основне призначення вантажопідйомність висота підйому
Складські навантажувачі газові чи електричні для швидкого завантаження/розвантаження автотранспорту до 4500 кг до 4 м
Штабилери переважно, для ручної обробки вантажів на стелажах до 2500 кг до 5,2 м
Річтраки для обробки вантажів на стелажах в складських комплексах до 2500 кг до 12,6 м
Візки електричні для переміщення вантажів по територіїї складу за допомогою електроприводу до 3 т до 200 мм
Візки гідравлічні для переміщення вантажів по територіїї складу до 3 т до 200 мм
Столи підйомні для облаштування робочих місць та переміщення невеликих вантажів в виробничих цехах до 1,2 т до 1,2 м
Платформені візки для переміщення вантажів по території підприємства чи складу до 500 кг без підйому
Візки сітчасті для переміщення вантажів по території підприємства чи складу до 500 кг без підйому
Сітчасті контейнери для переміщення вантажів по території підприємства чи складу до 500 кг без підйому

 

FAQ

1. Чим річтраки відрізняється від вилкових навантажувачів?

Вилкові навантажувачі найбільш орієнтовані підняття великих вантажів та його транспортування не більше складу з можливістю розміщення на невеликих стелажах. Річтраки у свою чергу мають нижчу вантажопідйомність, але здатні піднімати вантажі на висоту до 12 м.

2. Основні переваги річтраків?

Серед основних переваг даної техніки необхідно відзначити: піднімають вантажі на велику висоту з можливістю проходити у вузькі проходи, розвертаються в межах обмеженого простору, мають високу маневреність.

3. Чим річтраки відрізняється від штабелерів?

На перший погляд здається, що техніка між собою дуже схожа. Однак штабелери призначені для складування вантажів. Вони можуть піднімати піддони на висоту до 6 м, тоді як річтраки піднімають вантажі на висотні стелажі до 12 м.

4. Які механізми дозволяють річтракам складувати вантажі на велику висоту?

Моделі оснащуються телескопічною щоглою, яка додатково має висувну каретку.

5. Як оформити придбання з доставкою?

Щоб оформити замовлення, вам необхідно зателефонувати нашому менеджеру та обговорити з ним усі деталі щодо оплати та доставки конкретно обраної вами моделі річтраку.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору