Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Столи підйомні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Для вертикального переміщення вантажів використовуються електричні підйомні столи. Вони є ефективним рішенням у майстерні чи на складі. У порівнянні з іншим підйомним обладнанням, техніка обмежена в русі. Однак її використовують завдяки високому рівню надійності та вантажопідйомності. Цю техніку слід розглядати з погляду ефективного устаткування, яке виконуватиме монотонні завдання на одному робочому місці.

Компанія «ТАРГЕТГРУП» постачає на ринок гідравлічні столи високої якості. У нас в асортименті представлена ​​сертифікована продукція, яка відповідає найвищим стандартам. Вона найкраще адаптована для використання у складських чи промислових умовах. Ми пропонуємо для покупців вигідні умови співробітництва та даємо можливість вибрати відповідне обладнання з широкого асортименту. Якщо ви шукаєте, де можна придбати складське обладнання на вигідних умовах, звертайтесь до нас у зручний для вас час.

Основні особливості

Підйомні столи виступатимуть функціональним обладнанням на будівельному майданчику або в рамках ремонтного виробництва. Дана техніка є зручною конструкцією, яка має різні габаритні розміри. Моделі також відрізняються вантажопідйомністю. Вони виготовляються з наступних елементів:

 • платформа;
 • рама;
 • механізм підйому;
 • система управління;
 • гідравлічний циліндр;
 • системи безпеки.

Моделі приводяться в дію за рахунок роботи ножного приводу. Однак також є вироби, які працюють від акумулятора.

Принцип роботи підйомного столу полягає в тому, що у рух приводяться опори у вигляді ножиць. Вони пов'язані з платформою та гідравлічною системою підйому та опускання. Коли опори розкриваються, вони піднімають платформу і, навпаки, коли стискаються, вони здійснюють її опускання. За рахунок роботи гідроциліндра забезпечується максимально плавний підйом та спуск. За рахунок такої конструкції добре перерозподіляється навантаження.

У продажу можна побачити стаціонарні та мобільні моделі. Стаціонарні підйомні столи встановлюються на опори та можуть бути розміщені в одному місці. Їхня перевага полягає в підвищеній вантажопідйомності, але при цьому їх не можна переміщати з одного місця на інше. Мобільні вироби оснащуються колесами та зручною ручкою для переміщення.

Стаціонарні та мобільні моделі підйомних столів використовуються для виконання виробничих процесів, де потрібно піднімати вантажі у вертикальній площині. Це підходящий варіант обладнання для СТО та інших ремонтних майстерень. Вони також можуть використовуватись як робоче обладнання в рамках складальної лінії.

Серед основних переваг даного обладнання слід зазначити:

 • безпека;
 • висока продуктивність;
 • економічність;
 • компактні розміри;
 • проста конструкція, яка вимагає спеціального обслуговування.

При виборі цього обладнання покупці можуть підібрати модель із додатковим оснащенням. Під час виконання будь-яких операцій з вантажами вони будуть не пошкоджені, а з керуванням столу може впоратися одна людина.

Компанія «ТАРГЕТГРУП» пропонує покупцям найкращі можливості для придбання підйомних столів. За доступною ціною з нашого асортименту покупці можуть вибрати відповідну модель з необхідним розміром платформи та вантажопідйомністю. Ми поставляємо на ринок продукцію, яка відповідає найвищим стандартам. У каталозі нашого сайту доступні всі представлені моделі, тому що вони постійно знаходяться на нашому складі і завжди готові до відправлення до вашого міста.

Зручна навігація на сайті дає можливість для покупців швидко порівнювати технічні параметри та вартість для вибору оптимальної моделі.

Серед основних переваг нашої компанії слід зазначити:

 • широкий модельний ряд підйомного обладнання;
 • швидка доставка по Києву та Україні;
 • доступні ціни;
 • висока якість продукції;
 • зручні способи оплати;
 • допомога у виборі.

Деколи замовники можуть мати сумніви щодо вибору тієї чи іншої моделі. Якщо у вас виникли певні питання щодо вибору, тоді ви можете дзвонити до нас за консультаціями. Наш співробітник допоможе вам зробити правильний вибір з урахуванням усіх ваших вимог. Якщо ви вже вибрали відповідну модель з оптимальними параметрами, ви можете оформити її покупку через онлайн форму на сайті.

Особливості використання та характеристики складської техніки
Тип складської техніки Основне призначення вантажопідйомність висота підйому
Складські навантажувачі газові чи електричні для швидкого завантаження/розвантаження автотранспорту до 4500 кг до 4 м
Штабилери переважно, для ручної обробки вантажів на стелажах до 2500 кг до 5,2 м
Річтраки для обробки вантажів на стелажах в складських комплексах до 2500 кг до 12,6 м
Візки електричні для переміщення вантажів по територіїї складу за допомогою електроприводу до 3 т до 200 мм
Візки гідравлічні для переміщення вантажів по територіїї складу до 3 т до 200 мм
Столи підйомні для облаштування робочих місць та переміщення невеликих вантажів в виробничих цехах до 1,2 т до 1,2 м
Платформені візки для переміщення вантажів по території підприємства чи складу до 500 кг без підйому
Візки сітчасті для переміщення вантажів по території підприємства чи складу до 500 кг без підйому
Сітчасті контейнери для переміщення вантажів по території підприємства чи складу до 500 кг без підйому

 

FAQ

1. Де можна використовувати підйомні столи?

Підйомні столи можуть використовуватись на різних виробничих підприємствах. Їх часто встановлюють у автомайстернях чи різних ремонтних центрах.

2. Які розрізняють види підйомних столів?

Підйомні столи можуть бути виконані у стаціонарному або мобільному виконанні. Стаціонарне обладнання встановлюється одному місці, а мобільні пристрої мають колеса, що дозволяє перевозити їх у межах приміщення.

3. За рахунок чого здійснюється підйом платформи?

Конструкція оснащується гідравлічним циліндром, який здійснює підйом за допомогою приводу або ножним способом.

4. Навіщо призначені підйомні столи?

Підйомні столи використовуються для підняття вантажів у вертикальній площині. Їхня платформа також може виступати робочою зоною для виконання різних технологічних операцій.

5. Як оформити покупку?

Для замовлення ви можете зв'язатися із нашим менеджером за телефоном. Ви також можете залишити заявку на сайті із зазначенням міста доставки та способу оплати.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору