Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Верстаки столярні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Верстати столярні металеві та їх використання

За допомогою багатофункціонального професійного верстата вдається в рази полегшити роботу теслі. Верстак столярний є незамінним обладнанням у разі роботи із заготовками та деталями з дерева. У завдання столярного устаткування входить як обробка, так і закріплення деталей. З цією метою купують багатофункціональний столярний стіл з лещатами.

Теслярські металеві столи застосовують з метою розміщення на них матеріалів, оснастки, завдяки чому весь потрібний інструмент знаходиться під рукою тесляра. Без професійного верстата не вдасться працювати ні у приватній майстерні, ні у виробничому цеху. Їх виготовляють використовуючи сучасні матеріали, що мають високі експлуатаційні властивості.

Верстат металевий столярний та його особливості

Дерев'яні верстати або столярні столи є універсальними верстатами та можуть використовуватись для різного виду робіт. Враховуючи той факт, що персонал проводить за ними довгий час, дуже важливо забезпечити комфорт робочого місця. З цією метою майстерні України купують професійне обладнання. Воно розраховане на тривалу роботу за ними стоячи.

Габарити столярних верстатів ретельно продумані. Їх можна часто побачити у домашніх майстернях. Ширина обладнання від 120 до 150 сантиметра, а висота до 75 сантиметрів.

Дуже вигідно замовити надійний столярний верстат, щоб розміщувати на ньому:

 • деталі;

 • комплектуючі;

 • інструменти.

У момент монтажу металевого столу у приміщенні має бути достатньо місця. Тоді зона столярки нічим не обмежується. Столи для столяра або верстаки мають відмінності зі звичайними промисловими меблями - вони набагато компактніші. Розміри верстатів підходять і для спільної роботи за ними разом із напарником. З метою додати стійкості металевий стіл закріплюють на рівній підлозі.

Навіщо потрібний стіл для столярних робіт

В основі промислових столярних верстатів лежить залізний каркас. Його товщина 2 міліметри і саме він змушений приймати основний обсяг навантажень. Найчастіше майстри намагаються купити верстат столярний, що має помірну механічну стійкість. Враховуючи невелику вагу обладнання, воно здатне витримати величезну кількість тривалих ударів під час обробки заготівлі.

Конструкційні особливості обладнання:

 • опори столу виготовлені із міцного швелера (металеві);

 • на сталевий перемичці можна зберігати інструмент;

 • самі столи виготовлені з дерев'яних дощок, тому здатні витримувати великі навантаження;

 • кріплення навішують на лицьову сторону столу.

Навіть у разі тривалого використання верстата столярного металевого міцний каркас не розхитається. Плюс недорогих столярних столів у металевих опорах, які покликані прийняти та розподілити високе навантаження. При експлуатації на столярні столи впливають вологою. У процесі виробництва застосовують додатково обробку металевих частин фосфором - фосфатування. Потім відбувається їх порошкове фарбування для захисту металевих поверхонь від корозії та її згубного впливу.

Плюси столярних верстатів

Основна зона верстата - це стільниця з дерев'яних букових брусків, які щільно стягнуті між собою, що забезпечує стійкість верстатної дошки. Враховуючи той факт, що саме стільниця є робочою зоною столярів, вона повинна витримувати великі ударних навантаження.

Переваги металевих верстатів:

 • витривалість;

 • стійкість до швидкого зношування;

 • якісні матеріали збирання;

 • широкий вибір елементів для додаткового доукомплектування;

 • обробка антикорозійними матеріалами.

Виробники використовують тверді породи дерева при виготовленні столярних верстатів, тому їхня поверхня стійка до сколів і на ній не з'являються подряпини. Вона здатна витримати базовий обсяг навантажень і при цьому швидко не зноситись. Поверхня досить легко очищується від бруду.

За всіх цих переваг ціна на столярні столи низька. У разі необхідності робочу поверхню дообладнують притискними лещатами з будь-якого боку, що необхідно для маніпуляцій з великими деталями. Саме лещата покликані фіксувати заготівлю в потрібному положенні для уникнення небажаних рухів.

Правила оформлення замовлення

Перед тим як купити столярний верстат, необхідно правильно виконати розрахунки. Адже площа приміщень різна, краще замовити обладнання потрібного розміру для максимального комфорту столяра. Регулювати висоту можна з кроком 5 сантиметрів - це важливий момент у разі використання обладнання людиною, яка має низьке зростання.

Простір під столом можна використовувати на розсуд столяра. Одні зберігають там інструменти, інші додатковий інвентар і самі деталі. Через війну простір використовується максимально грамотно. У робочій поверхні столярного верстата є одна особливість – наявність наскрізних отворів, необхідних, щоб закріпити кілочки. У них згодом упиратимуться заготовки.

Як купити верстак столярний

У каталозі нашого інтернет-магазину є багато недорогих верстатів професійних столярних. Щоб їх купити, достатньо зателефонувати менеджеру або оформити заявку через сайт онлайн. Продаж здійснюється разом із всією супровідною документацією (оригіналом рахунку, ТТН, накладними, гарантійним талоном, паспортом партії) та включено гарантію. Вона э на всі представлені в каталозі товари. У разі поломки обладнання в період, що підпадає під гарантію, його чинять в одному з найближчих сервісних центрів безкоштовно. Інструкція з експлуатації додається.

На вартість доставки впливає відстань від Києва до кінцевого пункту призначення. Остаточна ціна на доставку формується після вивчення всіх деталей замовлення, ваги товару, кілометражу. Києвом можлива доставка кур'єром. Варіантів сплати замовлення кілька: післяплата, передоплата, перерахування на розрахунковий рахунок, розстрочка платежу. Умови співробітництва взаємовигідні. Постійним та оптовим клієнтам знижки.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору